Domov

Novinky z nahrávacieho štúdia SGT Records

-Nová služba !

Naše nahrávacie štúdio od 1.6.2019 poskytuje novú službu. Ide o poradenstvo ohľadom nahrávania, vydávania a všetkých ostatných náležitostí týkajúcich sa hudby. V čom vám vieme pomôcť :

-Informácie o autoskom zákone

-Informácie o dotáciách pre národnostné menšiny a iné

-Informácie o spôsoboch vydávania hudby

-Informácie o zdieľanom vlastníctve

-Postupy pri tom, keď niekto porušil vaše autorské práva

-Ako písať texty, skladať hudbu, nahrávať a vypúšťať

-Informácie o Online Streamingových službách

-Informácie o Masteringovom vlastíctve

a mnoho iných dôležitých informácií.

Túto službu môžete využívať 24 hodín 7 dní v týždni (vrátane sviatkov a víkendov). Môžete volať na naše telefónne číslo alebo nám napísať E-mail a my vás spätne kontaktujeme (Nájdete v kolónke kontakt na našej stránke). Preferujeme rozhovor (či telefonický alebo osobný) pred inou formou komunikácie.

Cena za poradenstvo je 20€ za hodinu.

 

-Nový cenník !

V týchto dňoch pre Vás pripravujeme nový cenník pre rok 2019 a 2020. Cenník bude prehľadnejší, a budú v ňom zahrnuté všetky nové služby ktoré naše nahrávanie štúdio ponúka. Nemusíte sa báť, stále budeme najlacnejší na Slovensku !

 

-Ručenie za kvalitu

Naše nahrávacie štúdio NERUČÍ za výslednú kvalitu VAŠEJ nahrávky.

Vzhľadom na to, že službu ktorú naše štúdio poskytuje vlastne vytvárate vy, nahrávacie štúdio SGT Records neručí za výslednú kvalitu produktu. Za čo ručíme je kvalitný zvuk, Mix & Edit, Mastering atď. no ostatné je na vás.

 

Najlepší Mastering už tretí rok po sebe !

Naše nahrávacie štúdio robilo Mix & Edit vrátane mastru za rok 2018 viac než 130 klientom po celom svete. Náš zvuk je počuť napríklad v Amerike, Ázií, Južnej Afrike a Európe. Hodnotenia našich klientov sú vždy maximálne, preto neváhajte a s Masteringom, Mixom a Editom alebo s akými-koľvek inými úpravami príďte za nami. Stále máme bezkonkurentne najnižšie ceny našich služieb na Slovensku, ale s veľkou pravdepodobnosťou aj v celej Európe !

 

Nové pokyny v nahrávacom štúdiu

V štúdiu pribudne tabuľa s pokynmi pre zákazníka. Bude tak lepšia komunikácia medzi zvukárom a zákazníkom, a zákazník si v skratke môže prečítať čo sa v štúdiu smie a čo nie. Taktiež bude medzi pokynmi zahrnuté, že nešetrné narábanie s akustikou alebo inými nahrávacími prostriedkami a ich následné poškodenie, si zákazník bude musieť zaplatiť v plnej výške danej poškodenej veci.